Bu forumu gezen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konu Gönder
Ayşe'nin Nakış Dünyası
Konu / Yazar Cevaplar Gösterim Değerlendirme Son Mesajlar [art]
Üzgünüz, şu anda bu forumda belirtilen tarih ve zaman seçeneklerinde konu yok.
Konu Gönder


Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
Sıcak Konu (Yeni) Sıcak Konu (Yeni)
Sıcak Konu (Eski) Sıcak Konu (Eski)
Yeni Mesaj Yok Yeni Mesaj Yok
Sizin Mesajınızı İçeren Sizin Mesajınızı İçeren
Kapalı Konu Kapalı Konu

Bu Forumda Ara:

Foruma Git:


İletişim | El İşleri ve Hobiler | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Arşiv | RSS Beslemesi

YASAL UYARI: www.pembehobi.com, 5651 sayılı kanunun 4.maddesi göz önüne alınarak, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir.

Söz konusu haksız içerik kullanımı nedeni ile Pembehobi.Com 'nin hiç bir hukuki sorumluluğu BULUNMAMAKTA olup, üçüncü kişilere ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat / idari veya adli para cezaları kullanıcılara rücu edilecektir.

Pembehobi.Com bir forum sitesi olduğu için, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan telif hakkı sahibi olduğu yazı resim v.b. ürünlerin kullanılması durumunda doğabilecek her türlü hukuki sorumluluk ve cezai sorumluluk "yazan kullanıcılara aittir"

Yöneticilerimiz itina ile içerik kontrolleri yapmakta, emeğe hassasiyetle saygı göstererek telif haklı içeriklerin yönetici'lerimizin yoğun emek üzerine açılmamasını sağlamakta olsalarda, Pembehobi.Com'de yasalara aykırı unsurlar ve telif haklı içerikler bulunduğunda, HAK SAHİBİ, ŞAHIS veya ŞİRKETİN burcuakinfcbk@gmail.com burcuakinfcbk@gmail.com adresine'e, ADMİN'lere veya burcuakinfcbk@gmail.com 'dan irtibata geçilmesi durumunda, isteği incelendikten sonra en kısa sürede gereği hassasiyet ve ivedi bir şekilde yapılacaktır.

Başka adreslerde içeriğimizi paylaştığınızda lütfen kaynak belirtmeyi unutmayınız, duyarlılığınız için teşekkürler.